Нападник Баварії Маріо Манджукіч заявив, що хоче покинути клуб

Світовий футбол 9 Червня, 09:38
Про це повідомляє ua.tribuna.com

Про це повідомляє tribuna.com

«Якщо често, я не згоден зі стилем гри Гвардіоли. Думаю, влітку нам краще розлучитись. Я дякую Баварії за довіру і за ті трофеї, які ми виграли. Тепер для мене наступає час нових викликів»,

– сказав футболіст.

Раніше повідомлялось, що Манджукіч може продовжити кар'єру в італійському Мілані.