Бойко перейде до «Дніпра» за 3 млн євро

Динамо Київ 9 Червня, 16:38
Голкіпер київського Динамо Денис Бойко, який останній рік на правах оренди виступав у складі Дніпра, найближчим часом стане повноцінним гравцем віце-чемпіонів України.

Про це в інтерв'ю fcdnipro.com повідомив виконавчий директор Дніпра Андрій Русол.

«Процес підписання Бойка на фінішній прямій. Обговорюємо деталі особистого контракту», -

зазначив Русол.

Денис Бойко обійдеться Дніпру близько трьох мільйонів євро.

Воротар підпише контракт терміном на чотири роки.

Найближчим часом сторони мають офіційно закріпити угоду.