Англійський «Вест Хем», швидше за все, підпише сенегальського захисника Шейку Куяте, яким, за чутками, цікавилось київське «Динамо».
«Зі мною контактували «Валенсія», «Зальцбург» та «Вест Гем»,
- сказав Куяте англійській пресі.
За інформацією британських ЗМІ, «Андерлехт» готовий відпустити Куяте за суму 8-10 млн. євро.
Також, вагомий інтерес до сенегальця проявляє іспанська «Валенсія», яка готова конкурувати з «Вест Хемом» за підписання Шейку.