Вадим Рабинович: «Прийшов Онищенко і сказав: «У мене плани, я хочу купити Марадону»

Футбол України 11 Червня, 14:44
Колишній президент київського «Арсеналу» розповів, чому відмовився від київського клубу.

«Критерієм всього є результат. Єдиний раз коли «Арсенал» потрапив в єврокубки, це було коли я його взяв. Це було найбільше досягнення, на піку всього. У мене була особиста трагедія, коли через співробітника «Арсеналу» зламалася ця історія. Але навіть не в цьому справа. Та система, яка існувала при Януковичі, щоб далі утримувати клуб, потрібно було бути або губернатором, або намісником Януковича в якійсь області або потрібно було бути власником крупгого капталі, щось приватизувати. Я не спромігся. Жив своїм розумом і зрозумів, що змагатися з ними не можу, а красти на старості років не хочеться.

Тому я сказав: «Хлопці, я не в змозі з вами бавитися. У вас країна, у мене нічого». «Арсенал"- це досягнення, клуб б ніколи не закінчив так ганебно своє існування, але прийшов Онищенко і сказав: «У мене плани, я хочу купити Марадону». Мене тоді збентежило, коли він запитав в якій лізі грає «Арсенал». Я тоді посторонився, хотів назад податись, але мені сказали, що це серйозна і порядна людина, я дав йому клуб. Потім він прийшов з боргами 40 мільйонів і запропонував забрати назад. Я навіть тоді сказав поверніть клуб, я його візьму. «Арсенал» - це дуже серйозний успіх, ми дійшли до Ліги Європи. Хто готовий це повторити? Скільки клубів у країні доходили до цього? А ми це зробили на рівному місці, без бази, без нічого. Давайте говорити по критеріям ціна-якість. У мене був найкращий клуб в Україні».

«Чи буду дивитися чемпіонат світу? Ні. Мене нудить від футболу», - сказав Рабинович в ефірі «Громадського ТБ».