Фанати тбіліського «Динамо» на банкеті після завершення турніру «Єврофан», який проходив у Львові, присвятили українцям виконання «Гімну свободи Грузії»
Грузинські вболівальники заспівали «Гімн свободи Грузії» та присвятили його Україні. ВІДЕО
Фанати тбіліського «Динамо» на банкеті після завершення турніру «Єврофан», який проходив у Львові, присвятили українцям виконання «Гімну свободи Грузії»