Сергій Палкін: «На даний момент у Донецьку спокійно і нема реальних проблем»

Футбол України 11 Червня, 17:18
Генеральний директор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував чутки про те, що провідні гравці хочуть покинути клуб.

«Ніхто не виявляв бажання покинути команду. Я розумію заклопотаність гравців, та їх агентів, які дзвонять мені та переживають через ситуацію в країні. Але я говорю їм, що ми можемо на 100% гарантувати безпеку гравців та їх сімей.

В регіоні напруженість залишаєтся дуже високою, хоча обрання нового президента Петра Порошенка дало надію на те, що політична ситуація може покращитися. Якщо ситуація не погіршиться, то 26 липня «Шахтар» почне свої виступи в чемпіонаті України. На даний момент в Донецьку спокійно і немає реальних проблем», -

передає слова Палкіна CNN International