Святослав Сирота: «Яка динаміка у Волині? Окозамилювання одне»

Футбол України 12 Червня, 05:08
Колишній голова ПФЛ на своїй сторінці у Facebook прокоментував заяву ФФУ про позитивну динаміку «Волині», «Говерли» та «Карпат».

Колишній голова ПФЛ на своїй сторінці у

Facebook проко

ментував заяву ФФУ про позитивну динаміку «Волині», «Говерли» та «Карпат».

«Яка динаміка у Волині? Окозамилювання одне. 3 очки знято в минулому сезоні. Рішення так і не виконано. Абсолютно нічого не зроблено!

Зате за негласною інформацією, команда планує їхати на збори в Польщу.

Винні всій країні, грошей на виплату боргів немає, а до Польщі на збори є!

Одні брехуни і корупціонери.

А агенти і футболісти повинні знати - в «Волині» всіх будуть кидати на гроші. Їх девіз: зарплату платити - себе не поважати! Тому, шановні футболісти, готуйтеся до того, що грошей ви не побачите. Правда, до Польщі поїдьте.

Всі розмови про «дорожню карту» - брехня. Вони знають тільки інші карти - гральні. Там можна шулерством займатися, що вони освоїли дуже професійно».