Колишній голова ПФЛ на своїй сторінці у
Facebook проко
ментував заяву ФФУ про позитивну динаміку «Волині», «Говерли» та «Карпат».
«Яка динаміка у Волині? Окозамилювання одне. 3 очки знято в минулому сезоні. Рішення так і не виконано. Абсолютно нічого не зроблено!
Зате за негласною інформацією, команда планує їхати на збори в Польщу.
Винні всій країні, грошей на виплату боргів немає, а до Польщі на збори є!
Одні брехуни і корупціонери.
А агенти і футболісти повинні знати - в «Волині» всіх будуть кидати на гроші. Їх девіз: зарплату платити - себе не поважати! Тому, шановні футболісти, готуйтеся до того, що грошей ви не побачите. Правда, до Польщі поїдьте.
Всі розмови про «дорожню карту» - брехня. Вони знають тільки інші карти - гральні. Там можна шулерством займатися, що вони освоїли дуже професійно».