Андей Несмачний: «Перед ЧС-2014 немає ніякого відчуття футбольного свята. Всі ці події в країні...»

Динамо Київ 12 Червня, 08:34
Екс-гравець збірної України Андрій Несмачний дає прогноз на нинішній мундіаль.

«У мене досі перед очима картина - Гусєв забиває швейцарцям пенальті, і всі ми мчимо до своєї трибуні святкувати вихід до чвертьфіналу. Це був один з кращих моментів в житті, - згадує німецький мундіаль Андрій Несмачний. - Вперше незалежною країною виступали на ЧС, і відразу вдалося так далеко пройти. Після матчу в роздягальні не було ніяких слів, одні емоції, крики, сльози радості. Блохін, правда, від переживань був як вичавлений лимон. Нам принесли пиво, море пива! Лилося і один на одного, і всередину (сміється). Прикро, що потім не по справі крупно поступилися італійцям (0:3). Але втіхою було те, що програли не кому-небудь, а майбутнім чемпіонам. Хоча, знову ж, якби Зідан не повівся у фіналі на провокацію Матерацці, взяли б Кубок французи. У тому моменті Зінедін думав тільки про себе, забувши, що є партнери, яких він підвів. На пам'ять про той турнір у мене залишилися футболки Серхіо Рамоса, дель П'єро, чаша учасника ЧС і годинник від тодішнього президента країни Ющенко. Правда, за призначенням їх не використовую. Зберігаються в моєму міні-музеї».

«Перед ЧС-2014, якщо чесно, немає ніякого відчуття футбольного свята, - зізнався Несмачний. - Усі ці події в країні... Та й ту ж Бразилію візьміть - там один протест за іншим. Плюс багатьох зірок не буде через травми. Але зрозуміло, що турнір буду дивитися. Вболівати буду за те, щоб «Бразука» частіше залітала у ворота. А найбільше хотілося б, щоб чемпіоном світу стала команда, на яку не ставлять. Наприклад, Гондурас».