Ігор Суркіс: «Кримські команди повинні зіграти в Прем`єр-лізі»

Динамо Київ 12 Червня, 08:44
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс, прибувши на сьогоднішні Загальні збори Учасників Прем'єр-ліги, дав короткий коментар журналістам перед початком засідання.

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс, прибувши на сьогоднішні Загальні збори Учасників Прем'єр-ліги, дав короткий коментар журналістам перед початком засідання.

«Потрібно зберегти максимальну кількість команд. Кримські команди повинні виступати в Україні, але при цьому потрібно виконувати всі нормативно-правові умови. Якщо вони готові виїжджати в Миколаїв чи Херсон і проводити там матчі, я думаю, вони мають право брати участь у Прем'єр-лізі», - сказав Ігор Суркіс.