Президент «Севастополя»: «Команда хоче грати в чемпіонаті України»

Футбол України 12 Червня, 09:54
Президент «Севастополя» Вадим Новинський приголомшив, у хорошому сенсі, всю футбольну Україну.

На збори власників клубів приїхав президент «Севастополя» Вадим Новинський. Його клуб зберіг право в новому сезоні виступати в еліті українського футболу. Ось тільки політична обстановка, яка зараз склалася на півострові, заважає команді нормально функціонувати і грати. Втім, навіть незважаючи на заяву про створення нових футбольних клубів в Криму, Новинський сподівається, зберегти клуб і продовжити виступати в чемпіонаті України.

«Футбольний клуб «Севастополь» хоче грати в чемпіонаті України, -

цитує заяву Вадима Новинського

xsport.ua

. - Єдина умова, яку ми висуваємо - всі домашні матчі команда повинна проводити в Севастополі, а не на нейтральному полі».