На збори власників клубів приїхав президент «Севастополя» Вадим Новинський. Його клуб зберіг право в новому сезоні виступати в еліті українського футболу. Ось тільки політична обстановка, яка зараз склалася на півострові, заважає команді нормально функціонувати і грати. Втім, навіть незважаючи на заяву про створення нових футбольних клубів в Криму, Новинський сподівається, зберегти клуб і продовжити виступати в чемпіонаті України.
«Футбольний клуб «Севастополь» хоче грати в чемпіонаті України, - цитує заяву Вадима Новинського