Чернігівська «Десна» може стати 16-ою командою Прем'єр-ліги.
На засіданні загальних зборів керівники УПЛ заявили про те, що з чернігівським клубом будуть проведені переговори до 23 червня і «Десна», в разі проходження ліцензування, може бути заявлена в наступному сезоні в Прем'єр-лігу, інформує matchday.ua