Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін розповів газеті «Сегодня» про рішення власників зберегти кількість команд у чемпіонаті України
«Всі проголосували із солідарності. Ніхто не хотів позбавляти колег права грати в Прем'єр-Лізі. Але я - за 12 команд. Адже стовідсоткові фінансові гарантії на сьогодні можуть дати тільки 11 клубів », -
сказав Палкін.