Схоже, що сьогоднішня заява почесного президента ФК «Севастополь» Вадима Новинського щодо українського майбутнього севастопольської команди добряче розгнівала засновника і президента клубу Олександра Красильникова. Відзначимо, що після окупації Криму Красильников активно пропагував щодо вступу «Севастополя» до чемпіонату Росії, а верхом цинізму стало інтерв'ю, в якому президент «Севастополя» від імені усіх уболівальників клубу сказав: «Душею і серцем ми в Росії».
Однак, проукраїнська позиція почесного президента і фактичного спонсора «Севастополя» Вадима Новинського йде врозріз з раболіпними настроями Красильникова. Тому, через кілька годин після заяви Новинського на офіційному сайті «Севастополя» з'явилось наступне звернення президента клубу до вболівальників:
«Шановні севастопольські вболівальники!
Керівництво групи компаній «Смарт-Холдинг» звернулося до Федерації футболу України з проханням розглянути можливість участі ФК «Севастополь» у чемпіонаті України серед команд Прем'єр-ліги сезону 2014/2015 років за умови надання гарантій проведення домашніх матчів команди в Севастополі.
У зв'язку зі сформованою ситуацією, я, як севастополець, як обраний вами Народний президент севастопольських уболівальників, вважаю неприпустимим участь команди з російського міста-героя в чемпіонаті України. Також, у разі прийняття рішення про передислокацію клубу в інше місто України, вважаю неможливим використання цим клубом імені «Севастополь» і його символіки, пов'язаної з нашим містом.
У зв'язку з цим я знімаю з себе повноваження президента ФК «Севастополь», який був заснований мною в 2002 році і весь цей час гідно представляв наше місто на футбольних аренах.
Народний президент севастопольських уболівальників Олександр Красильников».
Тепер всі козирі у руках Вадима Новинського і тому цілком можливо, що у наступному сезоні український «Севастополь» з українського Криму все ж таки буде виступати в чемпіонаті України.