Власник «Дніпра» Ігор Коломойський прокоментував можливу участь чернігівської «Десни» у Прем'єр-Лізі в наступному сезоні.
«Десна» - хороша команда. Чернігів ніколи не був представленим у Прем'єр-Лізі. Гадаю, Ярмоленко допоможе своїй рідній команді», -
сказав Коломойський
.