Данилов: «Підозрюю, що за «Шахтар» у Львові будуть вболівати більше, ніж за «Динамо»

Динамо Київ 12 Червня, 15:11
Президент УПЛ Віталій Данилов поділився своїми очікуваннями від майбутнього матчу за Суперкубок України.

Матч за Суперкубок України між чемпіоном країни, донецьким «Шахтарем» і володарем Кубка України, київським «Динамо» пройде у Львові, на стадіоні «Арена Львів».

До такої угоди прийшли в обох клубах на загальних зборах представників УПЛ, яке відбулося сьогодні, у столичному готелі «Інтерконтиненталь».

Точну дату зустрічі узгодять між собою представники клубів. Це буде 22 або 23 липня і стане початком нового сезону в Україні.

«На виконкомі ФФУ вирішили, що на сьогоднішній день два міста мають нормальну базу для проведення цього матчу - Київ і Львів. Ми отримали лист від мера Львова Андрія Садового з проханням провести поєдинок за Суперкубок саме там. Зараз ми винесли на зборах два варіанти - Київ чи Львів. Враховуючи, що наступного року матч за Кубок України буде в Києві, зупинилися на Львові», -

прокоментував дане рішення президент УПЛ Віталій Данилов

.

Незважаючи на складну політичну обстановку в країні, він упевнений в безпеці донецьких уболівальників у Львові.

«Людей, які сьогодні залишають Донбас, наскільки мені відомо, у Львові, Тернополі приймають з розпростертими обіймами. Так що підозрюю, що за «Шахтар» у Львові будуть вболівати більше, ніж за «Динамо», -

вважає Віталій Богданович

.