Власник «Дніпра» Ігор Коломойський розповів газеті «Сегодня» про трансфери команди в літнє вікно.
«Купити Коноплянку хотів тільки «Тоттенхем». Але зараз вони якось мляво ведуть переговори.
Придбання? Будуть. Але чим менше ми витратимо, тим краще. Я ж не Курченко», -
сказав Коломойський.