Коломойський: «Придбання будуть. Але чим менше ми витратимо, тим краще - я ж не Курченко»

Футбол України 12 Червня, 16:41
Власник «Дніпра» Ігор Коломойський розповів газеті «Сегодня» про трансфери команди в літнє вікно.

Власник «Дніпра» Ігор Коломойський розповів газеті «Сегодня» про трансфери команди в літнє вікно.





«Купити Коноплянку хотів тільки «Тоттенхем». Але зараз вони якось мляво ведуть переговори.



Придбання? Будуть. Але чим менше ми витратимо, тим краще. Я ж не Курченко», -

сказав Коломойський.