Ніко Ковач: «Якщо це пенальті - тоді ми краще поїдемо додому»

Світовий футбол 13 Червня, 05:45
Головний тренер збірної Хорватії прокоментував призначений пенальті у ворота своїх підопічних у вчорашньому матчі-відкритті «Бразилія» - «Хорватія».

«Якщо це пенальті - нам більше не потрібно грати в футбол. Давайте грати в баскетбол. Це сором... Ми краще здамося та поїдемо додому. Ми говоримо про повагу, а Хорватія цього не отримала. В арбітра одні правила для нас, а інші - для Бразилії. Я горджусь своїми гравцями - саме так потрібно було грати для своєї країни. З грою, яку ми показали, ми маємо дійти до 1/8», - цитує

bleacherreport.com

Ковача.

Нагадаємо, матч завершився за рахунку 3:1 на користь господарів чемпіонату.