На ФІФА подадуть позов у розмірі € 40 млн.

Світовий футбол 13 Червня, 18:35
Австралійський уряд вирішив відсудити у ФІФА гроші, витрачені на заявку на проведення ЧС-2022 року.

Уряд Австралії розглядає можливість подати до суду на міжнародну федерацію футболу(ФІФА), - інформує портал The Courier - Mail.

За інформацією джерела, австралійці мають намір відсудити не мало не багато € 40 млн. Саме стільки представники країни кенгуру витратили на свою заявку по проведення ЧМ- 2022.

Нагадаємо, що переможцем у результаті став Катар. Також раніше ми вже інформували, що Катар нібито отримав право на проведення чемпіонату світу 2022 роки за допомогою хабарів, які роздав колишній віце-президент ФІФА катарец Мохамед Бин Хаммам.