Ван Гаал: «Я хотів цього 20 років»

Світовий футбол 14 Червня, 06:03
Головний тренер збірної Голландії прокоментував перемогу своїх підопічних над збірною Іспанії.

«Найприємніший момент був після першого забитого гола Робіна. Він був прекрасним. Після цього в роздягальні була промова від капітана команди та Снейдера.

Але ми досі нічого не маємо. Тепер потрібно готуватися до гри з Австралією. Ми маємо хороший старт, що допоможе перемогти. Це хороший початок.

Я був впевнений, що ми зможемо виграти. Я хотів цього 20 років. Навряд-чи хтось міг уявити щось подібне».