«Найприємніший момент був після першого забитого гола Робіна. Він був прекрасним. Після цього в роздягальні була промова від капітана команди та Снейдера.
Але ми досі нічого не маємо. Тепер потрібно готуватися до гри з Австралією. Ми маємо хороший старт, що допоможе перемогти. Це хороший початок.
Я був впевнений, що ми зможемо виграти. Я хотів цього 20 років. Навряд-чи хтось міг уявити щось подібне».