Дель Боске: «Немає необхідності для революції»

Світовий футбол 14 Червня, 06:13
Головний тренер збірної Іспанії Вінсенте дель Боске прокоментував поразку своїх підопічних в матчі зі збірною Голландії.

«Поки немає необхідності для революції. Ми не виграли, але будемо рухатися далі і спробуємо виграти наступну гру», - сказав Вінсенте дель Боске SPORTV.

«Це дуже тонкий момент для нас. Ми всі повинні спробувати вирішити цю проблему, бити Чилі і рухатися далі.

Це спорт, ми повинні змиритися з поразкою. Вони були кращими в другій половині матчу: у них було більше шансів, багато вільного простору, ми були занадто слабкі в обороні. Були помилки, але ми всі боролися за результат. Ми помилилися тактично, мова не йшла не про фізичний стан».