Мілевський: «Хрін я повернуся після такого! Я себе не на смітнику знайшов!»

Динамо Київ 14 Червня, 10:30
Екс-нападник київського «Динамо» Артем Мілевський продовжує тішити публіку своїми постами у Instagram.

Екс-нападник київського «Динамо» Артем Мілевський продовжує тішити публіку своїми постами у Instagram.

На цей раз Мілевський виклав подане нище фото з підписом: «Номер 1, «Динамо» удачі в новому сезоні».

Як бачимо, Артем і досі не забуває про свій колишній клуб, тому не дивно, що у коментарях до фото шанувальники почали питати, чи не планує Мілевський повернутися в столичний клуб.

На що Артем у досить різкій формі відповів:

«Та ніхто слова не сказав, і ніхто, коли відбувалося все це, номер взяли, так хрін я повернуся після такого! Я себе не на смітнику знайшов!»