Артем Яшкін: «Це вже кінець іспанської епохи»

Динамо Київ 14 Червня, 14:42
Колишній гравець збірної України і київського «Динамо» Артем Яшкін в ефірі програми «Оле, Мундіаль!» на телеканалі «Футбол 1» висловив захоплення голом Робіна Ван Персі в ворота іспанців:

Колишній гравець збірної України і київського «Динамо» Артем Яшкін в ефірі програми «Оле, Мундіаль!» на телеканалі «Футбол 1» висловив захоплення голом Робіна Ван Персі в ворота іспанців:

- Це гол-казка, просто космос! Ван Персі виконав такий удар усвідомлено. Він бачив, як летить м’яч, бачив його траєкторію. Видно було, що Робін туди біг цілеспрямовано. Грубу помилку допустили центральні захисники збірної Іспанії. Рамос кудись утікав і не витримав лінію, і довелося відразу ж трьом захисникам бігти за Ван Персі. Якби він трошки пригальмував, нідерландець сам би забіг в офф-сайд. Загалом, іспанці зіграли однаково погано. Навіть порівняти з яким настроєм вийшли вони, і з яким їхні суперники. Аж занадто вал’яжно вони рухались по полою. Іспанці справді грають в свою гру, але вона не приносить результат. Я думаю це вже кінець тієї епохи, коли просто потрібно тримати м’яч і тобі не заб’ють. «Помаранчевим» знадобився один пас щоб забити гол.