Доля «Карпат» визначиться 23-го червня

Футбол України 15 Червня, 06:56
Після зустрічі засновників Прем’єр-ліги, що відбулася в четвер у Києві, генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин розповів про ключові моменти цієї події та поділився думками щодо теперішньої ситуації в клубі.

– У новорічному інтерв’ю Петро Димінський заявив, що один з інвесторів клубу не виконує своїх зобов’язань. Чи щось змінилося з того часу? Наскільки ця ситуація впливає на теперішні процеси?

– Можу підтвердити, що нічого не змінилося і один з інвесторів й надалі не виконує своїх зобов’язань перед клубом. Про критичну ситуацію наразі говорити не приходиться, бо завдяки іншому інвестору, ми маємо змогу закрити фінансову частину. Тільки завдяки його добрій волі клуб залишається на плаву. Що буде далі – час покаже. Петро Петрович тримає своє слово. Подальші справи визначатимуться на загальних зборах засновників, що заплановані на 23 червня.



– Наскільки події в державі вплинули на фінансові процеси в клубі? Яка зараз фінансова ситуація в «Карпатах»?

– Стабільна, нормальна. Ситуація, звичайно, вплинула. Відбувся стрибок цін на енергоносії, на продукти харчування, на паливно-мастильні товари. Ми залежні від того, що відбувається на ринку товарів і послуг. Особливих боргів по життєдіяльності клубу нема, але купівельна спроможність зменшилася, зокрема, і в наших уболівальників. Це показали і відвідуваність матчів навесні. Нам вдарило по кишені те, що матч проти «Металіста» пройшов за порожніх трибун. Цей поєдинок викликав серйозний ажіотаж, міг принести нам немалі кошти.



– Чи піднімуться ціни на квитки та атрибутику?

– На продукцію, що залежить від валютних коливань, ціни збільшаться. Будемо робити все для того, щоб вони збільшилися несуттєво, ми розуміємо, яка зараз ситуація і яка купівельна спроможність у наших уболівальників. Про квитки ще думаємо. Наразі нема однозначного рішення про те, чи варто піднімати ціну на них. Ми зробимо все для того, аби не відштовхнути наших уболівальників.