Півзахисник київського «Динамо» та збірної Голландії за допомогою соціальних мереж прокоментував гру своєї збірної в матчі проти збірної Іспанії.
«Чудова робота, хлопці», - пише Ленс, прикріплюючи наступний фото-колаж.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Півзахисник київського «Динамо» та збірної Голландії за допомогою соціальних мереж прокоментував гру своєї збірної в матчі проти збірної Іспанії.
«Чудова робота, хлопці», - пише Ленс, прикріплюючи наступний фото-колаж.