Спаринг-партнером «біло-синіх» стане один із клубів російської Прем'єр-ліги.
3 липня у рамках передсезонного збору в Австрії київське «Динамо» зіграє з ФК «Краснодар», повідомляє офіційний сайт «чорно-зелених».
Пряму відеотрансляцію матчу прес-служба росіян планує вести на офіційному сайті ФК «Краснодар» і клубному каналі YouTube.