«Насправді, я не на секунду не сумнівався в результаті матчу. Після того, як Іспанія заробила та реалізувала пенальті ми продовжували демонструвати свою гру. Як результат - Робін забив прекрасний гол і ми зрівняли рахунок. Початок другого тайма вийшов, також, вдалим для нас»
«Це був гарний старт турніру, але ми повинні продожувати в такому ж дусі.»
«Наші ЗМІ будуть робити з нас фаворитів. Ми знаємо, на що ми спроможні і, що ми повинні робити, щоб перемогти. Все можливо. Якби я думав інакше мені краще було б залишитись вдома.» -
цитують Джермейна голландські ЗМІ.