Як повідомляє газета «Сегодня», донецький «Шахтар» буде базуватись у столиці України прийнамні до тих пір, поки ситуація на Донбасі не заспокоїться.
У зв'язку з гострою ситуацією на південному сході країни, «Шахтар» розглядає варіанти тимчасового функціонування поза Донецьком. За даними газети, планується, що жити команда буде в Києві. А грати домашні матчі внутрішніх змагань - у столиці, на «Олімпійському», Одесі і, можливо, Харкові. Домом ж для матчів «гірників» у Лізі чемпіонів повинна стати «Арена Львів». Раніше президент «Динамо» Ігор Суркіс говорив, що готовий, у разі необхідності, надати «Шахтарю» частину з дев'яти полів бази в Конча-Заспі.