Колишній гравець київського «Динамо» Адмір Мехмеді, який нині захищає кольори збірної Швейцарії на Чемпіонаті Світу в Бразилії прокоментував перемогу своєї команди над Еквадором.
«Звичайно, я був розчарований тим, що тренер не поставив мене з основний склад. Однак я завжди перебуваю в його розпорядженні, і був готовий до того, що він вдасться до заміни з моєю участю», -
наводить слова Мехмеді FourFourTwo.
"Як я зрівняв рахунок? Я нападник, а нападаючий повинен перебувати там, де знаходився я під час взяття воріт».
"Важливо відзначити, що ми не здавалися. Мораль і командний дух стали вирішальними для нас факторами», -
заявив Мехмеді.