Румунський тренер залишається працювати в Донецьку до кінця контракту, який розраховано до 2015 року.
«У мене діючий контракт і я продовжую працювати. Поки що мені не пропонували новий контракт, але якщо - буду розглядати. Може бути таке, що і через десять років ви тут мене побачите.
Я працюю в команді, поки мені подобається. Коли перестане подобатись - я піду»,
- заявив Луческу.