Чотири команди «Динамо» в різних вікових категоріях здобули перемоги. ФОТО

Динамо Київ 16 Червня, 10:50
Динамівські молодіжні команди перемагають у важливих матчах.

ДЮФЛУ (U-14). «ДЮСШ-11-Чорноморець» – «Динамо» – 0:2

Гравці «ДЮСШ-11», які до того перемогли із впевненим рахунком 3:0, до Одеси приїхали в гарному настрої, сповнені рішучості здобути перемогу за сумою двох зустрічей та пройти до фінальної стадії ДЮФЛ.

За регламентом грали команди два тайми по 30 хвилин. Юні динамівці перемогли одеський «Чорноморець» з рахунком 2-0.

Таким чином, за сумою двох матчів «Динамо» U-14 перемогло з рахунком 5:0 та забезпечило собі вихід до фінальної частини ДЮФЛ, матчі якої відбудуться наприкінці червня – початку липня.

ДЮФЛУ (U-16). «Динамо» – «Чорноморець» – 4:0

Після перемоги в першому стиковому матчі ДЮФЛУ в Одесі з рахунком 3:1 динамівці мали довести свою перевагу над суперником і в домашній зустрічі. Впоралися вони з цим завданням без проблем, перемігши в Чапаєвці «Чорноморець» 4:0.

До слова, на трибуні уважним глядачем матчу був головний тренер «Динамо» Сергій Ребров, а за грою свого сина Сергія (на фото внизу) спостерігав Віталій Косовський.

ДЮФЛУ (U-15). «Динамо» – «Чорноморець» – 4:3

Чотири дні тому «Динамо» в Одесі в боротьбі за путівку до фінальної частини ДЮФЛУ перемогло «Чорноморець» 2:1. Гостьова перемога додала сил та впевненості команді Павла Невєрова, однак у повторній зустрічі «моряки» змусили похвилюватися столичних футболістів. Однак, хлопці все ж змогли здобути перемогу і матч завершився з рахунком 4-3.

ДЮФЛУ U-17. Стиковий матч. Гра-відповідь. «Динамо» – «Металург» З – 3:0

У неділю, 15 червня, на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбувся другий стиковий матч Дитячо-юнацької футбольної ліги серед команд U-17 (1997 р.н.).

Київське «Динамо» на своєму полі приймало запорізький «Металург».

У першому матчі між командами, який пройшов посеред тижня в Запоріжжі, підопічні Сергія Беженара та Олега Венглинського зіграли внічию із «Металургом». Поступаючись у рахунку від самого початку матчу, «біло-синім» вдалося відігратися за дві хвилини до завершення матчу. Відтак, доля путівки до фінального раунду вирішувалася в Києві.

Здобувши перемогу, «Динамо» вийшло до фінального турніру, де побореться за звання чемпіонів у своїй віковій групі.