Стало відомо, коли «Динамо» розпочне підготовку до нового сезону

Динамо Київ 16 Червня, 20:28
Немов вчора динамівці провели свій останній матч в сезоні, після якого дружньо пішли у відпустку.

Правда, не всі, а лише ті гравці, які не були задіяні в національних і молодіжних збірних своїх країн.

Позаду відпочинок у теплих краях, побачення з рідними людьми, час на аналіз складного й неоднозначного минулого сезону, плани на майбутній.

У вівторок, 17 червня, в 17:00 динамівці зберуться на базі в Конча-Заспі на своє перше тренування. Вранці 18 червня призначене медобстеження в клініці «Борис», ввечері на базі ще одне тренування.

У Києві перший етап підготовки триватиме менше двох діб.

Вранці 19 червня динамівці чартерним рейсом з аеропорту Бориспіль відправляться до австрійського Тіроля на двотижневий підготовчий збір, в рамках якого заплановано проведення чотирьох контрольних матчів.