Мітинг та хода Євромайдану та ультрас до Генконсульства РФ у Харкові завершилися без пригод

Динамо Київ 17 Червня, 06:40
Харківські євромайданівці та ультрас ФК «Металіст» провели ходу від пам'ятника Шевченка, де проходило віче, до Генерального консульства Російської Федерації.

Харківські євромайданівці та ультрас ФК «Металіст» провели ходу від пам'ятника Шевченка, де проходило віче, до Генерального консульства Російської Федерації.

За оцінками міліції, в акції взяли участь близько 400 осіб.

По ходу ходи і під час мітингу перед консульством учасники акції виспівували відомий «хіт» ультрас «Металіста» про Путіна, а також скандували нецензурні «кричалки», адресовані російському президентові. Учасники мітингу перед консульством також дякували росіян, які виступають на підтримку цілісності і незалежності України, скандували «Дещиця - молодець!» і т.д. На завершення мітингу активісти заспівали гімн України.

Весь час, поки тривав мітинг, російське консульство охороняв щільний кордон міліції. Крім того, велика кількість правоохоронців супроводжувало колону по ходу ходи.

Акція закінчилася без провокацій і пригод.