Одемвінгі: «Ідейє та Аруна підсилили б команду»

Динамо Київ 17 Червня, 07:29
Форвард збірної Нігерії Пітер Одемвінгі вважає, що динамівських «супер орлів» не вистачає у команді.

– Пітер, бачу, Ви дуже засмучені тим, що не змогли сьогодні перемогти.

– Так, ми дуже засмучені. У цій грі ми розраховували тільки на перемогу.

– Наскільки хороші тепер шанси Нігерії вийти в плей-оф?

– Звичайно, шанси зберігаються. Ми й до цього знали, що вирішальною буде гра з Боснією. Нічого не маю проти збірної Ірану, але думаю, це не найсильніша команда в нашій групі. Я б сказав, найслабша. Всі чекають, що з групи вийдуть або ми, або Боснія, або Аргентина.

– Чи відчувається відсутність в команді київських динамівців Брауна Ідейє та Аруни Лукмана?

– Думаю, вони посилили б команду. У нас і так достатньо сильна команда, але у цих гравців є сильні якості, які дозволяють створювати моменти. Якраз сьогодні ми і не змогли створити достатньо моментів.