Стівен Кеші: «Ми повинні рухатись далі»

Світовий футбол 17 Червня, 07:43
Головний тренер збірної Нігерії Стівен Кеші прокоментував гру своїх підопічних в матчі проти Ірану.

«Гравці були занадто знервовані та не рішучі. Це не припустимо в таких матчах», - сказав він Optima Live.

«Це трапляється у футболі. Ми не зіграли так, як очікувалося, але ми повинні рухатися далі. Звісно, я хотів виграти, але ми повинні прийняти нічию. Ми повинні зіграти краще, щоб отримати перемогу над Боснією».

Нагадаємо, Нігерія зіграє з Боснією та Герцеговиною в наступному раунді групи F в суботу.