Бразильські повії зіграли у футбол. ФОТО

Світовий футбол 17 Червня, 21:33
Бразильські повії і Євангелістське християнське товариство зіграли в футбол проти команди місцевого університету в Белу-Орізонті.

Це одне з міст, які приймають ЧС-2014.

Як повідомляє «lenta.ru», матч пройшов на центральній вулиці міста на підтримку прав працівників сфери сексуальних послуг. Команда повій назвала себе футбольний клуб «Голий». Правда, грали у формі кольорів бразильської збірної - зелено-жовтих.

«Права повинні бути рівними для всіх. Ми нічим не відрізняємося від інших тільки з тієї причини, що ми працюємо у сфері сексуальних послуг», - заявила одна з учасниць Патриція Бонгес.

Повії в Бразилії давно скаржаться на дискримінацію та закликають уряд ставитися до їхньої професії як до будь-якої іншої. Зокрема, вони просили про пенсійну програму.

«Врешті-решт, ми зламаємо цю систему», -

додала Патриція.