Артем Франков: «Мало не зрадів, що в Бразилії немає нашої команди»

Динамо Київ 17 Червня, 21:53
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков у свої конференції на «matchday» дуже критично висловився на адресу суддівства ЧС-2014.

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков у свої конференції на «MatchDay» дуже критично висловився на адресу суддівства ЧС-2014.

«Почали Чемпіонат світу з гівна. Хтось ще має претензії до українських арбітрів? Зате продовжили настільки весело, що про арбітрів довелося забути і - тихо, нікому! - Мало не зрадів, що в Бразилії немає нашої команди. Я б не витримав такого напруження, я б з глузду з'їхав ... Воно і так все позамежно, може, до другого туру трошки заспокоїться»,

- написав Франков.