- Денис, як відпочив?
- Добре.
- Наскільки вдається стежити за чемпіонатом світу? Що найбільше запам'яталося?
- Якщо брати окремі матчі, то, напевно, не буду оригінальним, найбільш яскраве враження на даний момент залишив матч Іспанія-Голландія.
- Чи вдається висипатися, у зв'язку з тим, що багато ігор проходять за північ?
- Я дивлюся ігри, які починаються в десять вечора і після цього лягаю спати. Нічні матчі вдається подивитися вже в записі або в оглядах.
- Ну і основне питання. Тебе вже можна назвати повноцінним гравцем «Дніпра»?
- Це питання краще адресувати Андрію Вікторовичу Стеценко. Поки ще контракт не підписаний, переговори за ним йдуть. Але я сподіваюся, що все буде нормально.