Півзахисник київського «Динамо» Андрій Цуріков розповів
про свою відпустку і плани команди на найближчий сезон.
- Я відпочивав з друзями на Азовському морі. Хоч і не було великої кількості часу, я встиг добре відпочити. Звичайно, було страшно. Зараз скрізь неспокійно. Але ми намагалися про це не думати. Добре, що ніяких проблем не було. Я думаю, часу вистачило для відновлення. Я навіть встиг скучити за футболом, тому зараз ми будемо працювати з новими силами. - заявив Цуріков.
Перемога в Кубку має величезне значення для «Динамо» в психологічному плані. Ми хороша команда, яка може вигравати і чемпіонат. У цьому сезоні ми все це повинні показати на полі. Я вважаю, що в чемпіонаті потрібно залишати шістнадцять команд. Це буде краще для України.
Чи стежу я за ЧС-2014? Так, звичайно. Багатьох вразила збірна Нідерландів, але я вболіваю за збірну Португалії з дитинства. І буду підтримувати і вірити в них до останнього. Головними претендентами на перемогу зараз виглядають збірні Голландії та Німеччини. Думаю, Бразилія буде серйозно боротися. Сподіваюся, що збірна Португалії пройде далеко,