Віталійс Ягодінскіс: «Всі хочуть тренуватися та доводити, що готові для основи». ОНОВЛЕНО

Динамо Київ 18 Червня, 10:13
Латвійський динамівець Віталійс Ягодінскіс ексклюзивно для 1927.com.ua розповів про свій настрій перед зборами з першою командою.

Латвійський динамівець Віталійс Ягодінскіс ексклюзивно для 1927.com.ua розповів про свій настрій перед зборами з першою командою.

- Як відпочив?

- Непогано. Головне, що живі та здорові повернулись.

-

Що вчора сказав Сергій Ребров, коли ви зустрілись на базі?

- Сказав, що задоволений, що всі вчасно повернулися з відпустки, що всі живі та здорові. Ну й що настав час приступати до тренувальних процесів.

- Який настрій перед першим тренувальним збором?

- Чудовий. Всі хочуть тренуватися та доводити, що гідні основної команди.

- Якщо не потраплятимеш в склад «Динамо» чи хоча б в заявку – розглядаєш варіант оренди?

- Поки без коментарів.

- ЧС-2014 – за кого вболіваєш?

- Дивлюсь всі матчі, але ні за кого не вболіваю.

- Як вам вчора збірна Росії?

- Не дивився. Спав

- Коли молодіжна збірна України грала з молодіжною збірною Латвії – за кого вболівав?

- Звісно, за Латвію вболівав. Дуже сильно переживав. На жаль, не зіграв ні першу, ні другу гру.

- Як відноситись до того, що зараз відбувається між Україною та Росією?

- Якщо чесно, я до цього відношусь нейтрально, тому навіть не знаю, що відбувається.

Спілкувались - Олександр Ушаков та Тарас Панченко