УЄФА може позбавити «Дніпро» права на участь в Лізі чемпіонів

Футбол України 18 Червня, 10:56
Дніпропетровський Дніпро може бути позбавлений права на участь в Лізі чемпіонів в сезоні 2014/2015 через «справу Боатенга».

Про це повідомляють джерела Чемпіона в дніпропетровському клубі.

Таке покарання Дніпро може отримати вже 19 червня на засідання комісії з УЄФА через порушення процедури виплати заборгованості по зарплаті перед екс-футболістом Дніпра. На даний момент заборгованість перед Боатенгом виплачена.

Нагадаємо, що Дніпро та Дерек Боатенг судилися вже кілька років.Боатенг навіть через спортивний арбітражний суд в Лозанні вибив для себе статус вільного агента.

Окрім того УЄФА може покарати і Федерацію футболу України, яка видала ліцензію Дніпру на участь в чемпіонаті України на наступний сезон, незважаючи на рішення по Боатенгу.

Якщо УЄФА позбавить Дніпро права на участь в Лізі чемпіонів, то у турнірі гратиме харківський Металіст, що фінішував на третій позиції.