У ФФУ не чули про можливу дискваліфікацію «Дніпра» з Ліги чемпіонів

Футбол України 18 Червня, 13:26
У ЗМІ з'явилася інформація щодо можливої дискваліфікації «Дніпра» з Ліги чемпіонів через заборгованість перед гравцем Боатенгом

У ЗМІ з'явилася інформація щодо можливої дискваліфікації «Дніпра» з Ліги чемпіонів через заборгованість перед гравцем Боатенгом

Сьогодні в ЗМІ з'явилася інформація, що Дніпропетровський Дніпро може бути позбавлений права на участь в Лізі чемпіонів в сезоні 2014/2015 через «справу Боатенга».

«Таке покарання «Дніпро» може отримати вже 19 червня на засідання комісії з УЄФА через порушення процедури виплати заборгованості по зарплаті перед екс-футболістом «Дніпра». На даний момент заборгованість перед Боатенгом виплачена.

Нагадаємо, що «Дніпро» та Дерек Боатенг судилися вже кілька років.Боатенг навіть через спортивний арбітражний суд в Лозанні вибив для себе статус вільного агента.

Окрім того УЄФА може покарати і Федерацію футболу України, яка видала ліцензію Дніпру на участь в чемпіонаті України на наступний сезон, незважаючи на рішення по Боатенгу»,

- пише «Чемпіон».

Еспресо.TV у ФФУ кажуть, що «Дніпро» могли б виключити, якби у клубу інсуванли заборгованості перед гравцем. Але зараз їх немає.