Ще один клуб хоче провести товариську гру з «Динамо»

Динамо Київ 19 Червня, 08:44
Клуб Саудівської Аравії може стати спаринг-партнером київського «Динамо» на зборах в Австрії.

Керівництво футбольного клубу Саудівської Аравії «Аль-Хіляль» розраховує на те, що їх підопічні проведуть товариський матч з київським «Динамо».

Офіційних даних по цьому питанню поки що немає, проте, як повідомляє сайт «aljleague.com», гру планується провести дев'ятого дня місяця Рамадан.