Очікується, що мексиканці орендують Рубена у «Динамо» на один рік з правом викупу, а не відразу підпишуть з ним повноцінний контракт, як повідомлялося раніше. Футболістові залишилося лише підписати особисту угоду, що буде зроблено вже найближчим часом.
Сам Марко дуже радий такому розвитку подій:
«Тигрес» - відмінна команда, яка користується повагою в мексиканській лізі. Я радився з багатьма людьми з приводу цього трансферу. Мені здається, що в Мексиці я зможу себе проявити і швидко адаптуватися, адже я знаю їхню мову, а це дуже важливо. Хочу забивати за «Тигрес» голи, допомагати команді і радувати вболівальників!
Це великий клуб, для мене дуже великий шанс виступати за нього. Та й місцеву лігу я люблю. Так, останні два сезони в «Динамо» і «Евіані» у мене не вдалися, але я знаю, що зможу змінити все і знову забивати багато голів. Хочу також зіграти зі своїм співвітчизником Лукасом Лобос», - цитує слова Рубена в інтерв'ю MedioTiempo