- Ми встановили дуже гарні відносини з київським «Динамо». У цьому процесі ми зробили дві спільні поїздки з українцями, як клуби-брати. Хотілося б висловити свою повагу президенту великого клубу «Динамо» Ігорю Суркісу. Сподіваюся, напружена ситуація в Україні скоро закінчиться. Я радий тим, як працює наш клуб і пишаюся, що у нас такі друзі,
- заявив Орман в інтерв'ю турецьким ЗМІ.