Подяка з фронту від ультрас «Динамо». ВІДЕО

Динамо Київ 20 Червня, 20:48
Ультрас «Динамо» Київ, які зараз знаходяться у розташуванні батальйону «Азов», зробили відеозверння зі словами подяки.

Відео вони розмістили на своїй сторінці Вконтакті.