Йожеф Сабо: Україні не варто боятися збірну Іспанії

Динамо Київ 21 Червня, 08:34
Колишній головний тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо прокоментував гру збірної Іспанії на Мундіалі.

Колишній головний тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо прокоментував гру збірної Іспанії на Мундіалі.

«Щодо іспанського стилю, то мені здається, ця епоха поки що йде в небуття. Коли знайдено протиотруту, потрібно перебудовуватися. Не виключено, що на наступному серйозному турнірі ми побачимо зовсім іншу збірну Іспанії - багато старожилів покинуть команду, а на їхнє місце прийде талановита молодь. Можливо, якусь родзинку принесе новий головний тренер.

До речі, за грою оновленого іспанського колективу можна буде спостерігати вже зовсім скоро - у кваліфікації чемпіонату Європи-2016 «Червона Фурія» зустрінеться зі збірною України. Але боятися не варто - у нас є хороша команда, і якщо вона гратиме у сучасний футбол, проблем не виникне», - сказав Йожеф Сабо.