- Уже все відмінно, нога не болить, працюю на повну силу. Процес реабілітації зайняв близько місяця. Весь цей час працював на базі, в тренажерному залі, проходив профілактичні заходи, займався з тренером з фізпідготовки. Тепер можу тренуватися без обмежень на зборі.
- Виходить, ви залишилися зовсім без відпустки?
- Так, весь час я провів у Києві, відпочити не вийшло, але нічого страшного, головне, що знову все нормально.
- На другий збір з основою ввідправились вже без хвилювання?
- Так, вже є певна впевненість, знаю всіх хлопців, тож, думаю, цього разу вже буде більше виходити, зможу показати себе з кращого боку і,можливо, вдасться закріпитися в першій команді.
- Вам ще не доводилося бувати в Австрії, значить, певний момент новизни присутній?
- Так. Хочу проявити себе, зацікавити тренерський штаб, щоб наставники розраховували на мене, якщо не прямо зараз, то надалі.
- Чи допускаєте ви можливість того, що доведеться повернутися в «Динамо-2»?
- Ні, думаю, до другої команди вже повертатися не буду, потрібно пробувати себе на більш високому рівні. Якщо так станеться, що мене не заберуть до основи, швидше за все, піду в оренду. Але поки не хочу нічого загадувати наперед, час покаже.
- Останнім часом багато розмов ходить навколо формату майбутнього чемпіонату України. Яким, на ваш погляд, він має бути?
- Мені здається, враховуючи ситуацію в країні, не має значення, 12 команд буде або 16. Головне, щоб чемпіонат почався, і в Україні був футбол.
- Враховуючи нестабільність в країні, чого варто очікувати від нової першості?
- Можливо, команди будуть більше робити ставку на власних вихованців, будуть довіряти молодим гравцям, якщо легіонери почнуть залишати клуби. Це краще і для чемпіонату, і для збірної України.
- Травма завадила вам взяти участь у важливих матчах молодіжної збірної, але команда виступила дуже добре. Які, на ваш погляд, шанси вийти з групи?
- Я стежив за всіма іграми, хлопці молодці, виграли два дуже важливих поєдинки і зіграли внічию з хорватами. Тепер у нас є хороша можливість вийти з групи з другого місця і потрапити на стикові матчі. Думаю, ми досягнемо цього і потрапимо на чемпіонат Європи.
- Чи дивитеся чемпіонат світу, і на чиєму боці ваші симпатії?
- Намагаюся дивитися всі ігри, за винятком тих, які транслюються дуже пізно. Вболіваю за збірну Італії.