Ходжсон: «Зовсім не жалкую, що збірна Англії вилетіла з ЧС-2014»

Світовий футбол 21 Червня, 14:51
Головний тренер збірної Англії Рой Ходжсон прокоментував дострокове завершення виступів своїх підопічних на ЧС-2014 в Бразилії.

«Я зовсім не жалкую, що збірна Англії вилетіла з ЧС-2014. В майбутньому в нас буде дуже хороша команда. Є багато перспективних молодих гравців. Команда розвивається і буде розвиватися. Я не маю сумніву, що всі наші великі перемоги ще попереду.

Звісно, і я, і гравці дещо пригнічені – маючи таких виконавців у своїх рядах, у нас були великі сподівання».