Бразильці, яуі живуть в нетрях, викликали на поєдинок професійних футболістів, запропонувавши майбутнім чемпіонам світу зіграти з ними на полі у фавелах, неподалік від аеропорту Гуарульюс, повідомляє AFP.
Гравці футбольного клубу «Аніта», підтримувані громадською організацією Techo, мають намір 13 липня зіграти з майбутніми чемпіонами світу. Основна мета дворових гравців - привернути увагу до проблеми існування в фавелах і показати, як важко жити без води та електрики.
«Дасть Бог, це реально станеться. Живучи тут, ти щодня борешся, і це набагато складніше, ніж виграти чемпіонат світу», - зазначила мати одного з юних футболістів.