Сафет Сушич: «Нігерія перемогла заслужено»

Світовий футбол 22 Червня, 06:35
Головний тренер збірної Боснії та Герцоговини прокоментував результат протистояння своїх підопічних та гравців збірної Нігерії.

«Вітаємо Нігерію, яка грала добре і створила хороші шанси. Вони були набагато кращими, ніж в матчі проти Ірану.

Це була відкрита гра. У нас було багато шансів, які ми не використали. Вони мали один і скористалися ним.

Нігерія здивувала нас. Вони були швидкими, спритними і заслужено перемогли. Ми не будемо обманювати себе, ми не були фаворитами. Наші гравці не викладалися так, як це робили гравці Нігерії. Також, нам заважала важка спека.

Вони грали в атакуючий футбол, вони дуже хотіли перемогти. Зараз вони на другому місці в групі з великими шансами на майбутнє».